10. edycja szkolenia dla partnerów biznesowych NEC

24-25 października 2019

NEC Competence Days jest największą w Polsce konferencją partnerów szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms. Wydarzenie składa się z dwóch elementów, konferencji oraz wystawy sprzętu audiowizualnego.

NEC Competence Days, to cykl tematycznych bezpłatnych szkoleń dla partnerów handlowych NEC. Szkolenia tego typu japoński producent prowadzi już od wielu lat i z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością. Pierwsze szkolenia NEC Competence Days Pro AV Solutions przyciągały kilkadziesiąt osób, kolejne ponad 100, a od 5 lat imprezę odwiedza 250-350 specjalistów z całej Polski. W minionym roku w konferencji wzięło udział przeszło 350 osób. W 2019 roku odbędzie się jubileuszowa 10. edycja NEC Competence Days.

Oprócz części typowo merytorycznej ważną częścią Konferencji NEC jest wieczorna część bankietowa od 2018 roku połączoną z Galą wręczenia NEC AWARD najlepszym partnerom biznesowym NEC. Oprócz nagród na uczestników Gali czekają liczne atrakcje: występy artystów i specjalne konkursy. Co roku jest to niezapomniany wieczór.

Konferencja tradycyjnie kończy się drugiego dnia rozdaniem nagród dla uczestników konkursu NEC Competence Days. NEC Display Solutions, Sponsorzy i Patroni Medialni fundują co roku większą pulę nagród. Uczestnictwo w sesjach Hands ON i skupienie na wykładach popłaca, bo trzeba się tu wykazać aktywnym uczestnictwem i wiedzą.

Zobacz stronę konferencji -> https://konferencja.nec.pl

Współpraca

Nasze usługi obejmują cały proces zamówienia – od projektu po logistykę. Takie działanie to zdecydowana oszczędność Państwa czasu i pieniędzy. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszystkich podwykonawców oraz kontrolujemy przebieg realizacji zleceń.

Zapewniamy odpowiednie wsparcie odpowiadając na wszystkie Państwa pytania i realizując uzgodnienia związane z zamówieniami, a także wskazujemy optymalne rozwiązania dostosowane do danego zlecenia, Państwa potrzeb i możliwości.

+48 12 413 52 02, + 48 12 413 22 01

marengo@marengo.pl