6. edycja największej konferencji Digital Signage w CSEE

3-5 listopada 2020

Konferencja skierowana jest do inwestorów, właścicieli i użytkowników systemów DS, twórców kontentu DS, domów mediowych, integratorów i producentów rozwiązań DS, ekspertów i pasjonatów branżowych, firm resellerskich i integratorów wdrażających systemy Digital Signage lub planujących rozpoczęcia biznesu w tym nowoczesnym sektorze.

Prelegentami będą polscy i zagraniczni eksperci branżowi, w tym przedstawiciele firm, którzy skutecznie wdrożyli i/lub używają z sukcesem systemów DS.

Digital Signage Trends to jedyne wydarzenie branży DS w Polsce i CSEE, gdzie eksperci z różnych rynków branżowych, od handlu detalicznego, banków, telekomunikacji, portów lotniczych/dworców, muzeów, biur, opieki zdrowotnej, HoReCa, rozrywki i przemysłu, mogą mówić tym samym "językiem DS" wymieniać opinie i doświadczenia. Jest to również idealne miejsce dla wszystkich, którzy planują zainwestować w systemy DS.

TERMIN i MIEJSCE KONFERENCJI DIGITAL SIGNAGE TRENDS 2020:

3-5 listopada 2020 r., Warszawa

PTAK WARSAW EXPO
Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn, Polska

zobacz stronę Konferencji -> www.digitalsignagetrends.pl

Współpraca

Nasze usługi obejmują cały proces zamówienia – od projektu po logistykę. Takie działanie to zdecydowana oszczędność Państwa czasu i pieniędzy. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszystkich podwykonawców oraz kontrolujemy przebieg realizacji zleceń.

Zapewniamy odpowiednie wsparcie odpowiadając na wszystkie Państwa pytania i realizując uzgodnienia związane z zamówieniami, a także wskazujemy optymalne rozwiązania dostosowane do danego zlecenia, Państwa potrzeb i możliwości.

+48 12 413 52 02, + 48 12 413 22 01

marengo@marengo.pl