5. edycja największej konferencji Digital Signage w CSEE

13 września 2018

Konferencja Digital Signage Trends (DST) to jedyne wydarzenie branży DS w Polsce i CSEE, gdzie eksperci z różnych rynków branżowych, od handlu detalicznego, banków, telekomunikacji, portów lotniczych, muzeów, biur, opieki zdrowotnej, HoReCa, rozrywki i przemysłu, mogą mówić tym samym "językiem DS"​ wymieniać opinie i doświadczenia. Jest to również idealne miejsce dla wszystkich, którzy planują zainwestować w systemy DS.

Równolegle do konferencji DST, odbędzie się jednodniowe szkolenie dla reseller-ów / integratorów, zainteresowanych sprzedażą produktów dedykowanych dla sektora Digital Signage lub planujących  rozpoczęcia biznesu w tym nowoczesnym sektorze. Resellerzy będą mieć możliwość uczestnictwa w specjalnych sesjach prowadzonych przez producentów oraz do udziału w warsztatach Hands On podczas wystawy EXPO.

Digital Signage jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów biznesowych, stanowi ważny elementem nowoczesnej strategii marketingowej, reklamowej i informacyjnej wielu firm. Dzięki wykorzystaniu mediów DS, takich jak: monitory, ściany wideo, diody LED i projektory, możliwe jest dostarczanie do określonych grup docelowych atrakcyjnych i dynamicznych treści, które można szybko zmieniać, w zależności od potrzeb i dostosowanych do potrzeb użytkownika.

Po kilku latach nieobecności Konferencja DST powraca, jest to jej jubileuszowa 5. edycja. Wracamy również w gościnne progi hotelu Novotel Airport. Formuła konferencji DST 2018 będzie podobna, z pewnymi drobnymi zmianami do lat poprzednich. Tym razem jest to konferencja jednodniowa, podzielona na równoległe bloki tematyczne, połączona z warsztatami, EXPO i licznymi przerwami na networking. Całość zakończy Gala PDSA, na której wręczone zostaną nagrody konkursu PDSA Awards dla najlepszych rozwiązań DS, najlepszych inwestorów i użytkowników tych systemów. Konferencja skierowana jest do inwestorów, właścicieli i użytkowników systemów DS, twórców kontentu DS, domów mediowych, integratorów i producentów rozwiązań DS, ekspertów i pasjonatów branżowych, firm resellerskich i integratorów wdrażających systemy Digital Signage lub planujących rozpoczęcia biznesu w tym nowoczesnym sektorze. Prelegentami będą polscy i zagraniczni eksperci branżowi, w dużej mierze przedstawiciele firm, którzy skutecznie wdrożyli u siebie i używają z sukcesem systemów DS. Podczas jubileuszowej 5. edycji DST kładziemy nacisk na wymianę doświadczeń i networking!

Data Konferencji Digital Signage Trends: 13 wrzesień 2018 Miejsce: Hotel Novotel Airport, Warszawa

zobacz stronę Konferencji -> http://digitalsignagetrends.pl/

Współpraca

Nasze usługi obejmują cały proces zamówienia – od projektu po logistykę. Takie działanie to zdecydowana oszczędność Państwa czasu i pieniędzy. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszystkich podwykonawców oraz kontrolujemy przebieg realizacji zleceń.

Zapewniamy odpowiednie wsparcie odpowiadając na wszystkie Państwa pytania i realizując uzgodnienia związane z zamówieniami, a także wskazujemy optymalne rozwiązania dostosowane do danego zlecenia, Państwa potrzeb i możliwości.

+48 12 413 52 02, + 48 12 413 22 01

marengo@marengo.pl