Wychodząc naprzeciw Państwa zapotrzebowaniu, proponujemy personalizację oferowanych przez nas artykułów, tzn. nadruki wykonane w odpowiedniej technice.
Uprzejmie informujemy, iż znakowanie na oferowanych w sklepie internetowym artykułach wykonujemy tylko w ilościach hurtowych. Celem otrzymania kalkulacji dotyczącej ceny znakowania, prosimy przesłać krótką informację z podaniem nr katalogowego wybranego artykułu, jego ilości oraz liczby kolorów nadruku na artykule.
 
TAMPONDRUK 

Najbardziej popularna metoda nadruku na artykułach reklamowych polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla, tamponu.
Tampodruk znajduje zastosowanie przy drukowaniu na podłożach takich jak tworzywa sztuczne, guma, szkło, metal, a także tkaniny itp. Standardowa wielkość druku to 30 x 50 mm, maksymalnie 35mm x 70mm. 
 
SITODRUK

Technika druku polegająca na przetłaczaniu farby przez matrycę /sito/ wykonaną na drobnej siatce metalowej lub z włókien syntetycznych.
Przygotowanie matrycy wymaga zastosowania emulsji utwardzanych światłem a technika pozwala na dokładne odwzorowanie grafiki na produkcie.. Technika doskonale nadaje się do znakowania toreb, odzieży, parasoli i wszystkich stosunkowo dużych gadżetów reklamowych.

ZNAKOWANIE LASEREM 

Efektowna i b. precyzyjna metoda znakowania artykułów reklamowych. Stosowana do powierzchni metalowych lub powlekanych metalem, także do drewna i skóry. Znakowanie polega na wypalaniu wierzchniej warstwy materiału. Użycie lasera gwarantuje nadzwyczaj trwałe znakowanie. Kolor jest jednak zależny od materiału z którego wykonany jest znakowany produkt. Często nawet niewielkie domieszki kolorowego metalu czy tworzywa decydują o różnym kolorze grawerowanego znaku.

HAFT KOMPUTEROWY 

Sposób nanoszenia wzorów na materiałach tkanych poprzez ich wyszywanie za pomocą nowoczesnych, sterowanych komputerowo urządzeń. Wysoka jakość nici używanych do haftu i odpowiednia jakość urządzeń daje pełną powtarzalność wzorów. Haftować można w wielu kolorach. 

TŁOCZENIE

Bardzo efektowną metodą znakowania jest tłoczenie, stosowane do personalizacji wyrobów skórzanych, z drewna i plastiku. Dzieli się na dwa rodzaje - tłoczenie bezbarwne, głębokie (skóra) i tłoczenie z folią, tzw. hotprint. Tłoczenie bezbarwne polega na trwałym odkształceniu materiału poprzez głębokie wtłaczanie odpowiedniego wzoru przy zastosowaniu metalowych matryc. Tłoczenie z folią polega na wprasowaniu w produkt specjalnej folii, dostępnej w różnych kolorach, matowych i metalicznych. Efektu tłoczenia z folią nie sposób uzyskać innymi metodami. 

TERMOTRANSFER

Jest to technologia pośrednia. Pierwszym etapem jest nadrukowanie wzoru na papierze transferowym, a dopiero potem, przy użyciu specjalnej prasy i w odpowiednio wysokiej temperaturze wzór jest przenoszony na produkt. Metoda zadruku szczególnie polecana do gadżetów tekstylnych (odzież, parasole, torby). Technika sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy zastosować nadruki wielobarwne oraz w przypadku małych gadżetów, gdzie sitodruk jest mało precyzyjny, lub niemożliwy do wykonania

SUBLIMACJA

Technika, w której tusze sublimacyjne są nakładane na powierzchnie z poliestru, polimeru lub polimeru powlekanego, przy wykorzystaniu gorącej prasy. Odpowiedni dobór temperatury, czasu i ciśnienia powoduje, że tusze zmieniają konsystencję ze stałej na gazową, co pozwala im wniknąć w pory polimeru w wysokiej temperaturze. Po ostudzeniu, pory polimeru zamykają się i gaz powraca w stan stały. W ten sposób powstaje trwały, solidny obraz w pełnym kolorze, odporny na zadrapania. Technika ta nie ma zastosowania w przypadku naturalnych tkanin lub niepowleczonych materiałów, gdyż te nie mają porów.

KALKOMANIA

Kalkomania - jest techniką stosowaną do znakowania ceramiki reklamowej: kubków, filiżanek, dzbanków, talerzy oraz szkła. Kalkomania opiera się na druku na specjalnym papierze, z którego obraz przenoszony jest później na powierzchnię docelową.

DRUK CYFROWY UV

Technika nadruku inkjet - dla powierzchni płaskich i produktów trójwymiarowych, na prawie wszystkich materiałach. Logo jest cyfrowo nanoszone bezpośrednio na produkcie, w bardzo wysokiej jakości. Nadruk jest zawsze wykonany w technice rastrowej (full colour), a wszystkie szczegóły są doskonale widoczne. Nadruki są wykonywane z ogromną precyzją. Nadruki możliwe są w kolorach zdefiniowanych wg. skali Pantone. W zależności od rodzaju materiału podłoża, może się zdarzyć, że najpierw musi być nadrukowany biały podkład lub materiał musi być wcześniej odpowiednio przygotowany.

ETYKIETA CYFROWA

Przy wykorzystaniu plottera logo jest nadrukowywane cyfrowo na materiale samoprzylepnym, który w tym samym czasie jest cyfrowo przycinany. Logo jest drukowane w pełnym kolorze. Jakość nadruku jest bardzo wysoka, a szczegóły są bardzo dobrze widoczne.

 

 

 

Współpraca

 

Nasze usługi obejmują cały proces zamówienia – od projektu po logistykę. Takie działanie to zdecydowana oszczędność Państwa czasu i pieniędzy. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszystkich podwykonawców oraz kontrolujemy przebieg realizacji zleceń.

Zapewniamy odpowiednie wsparcie odpowiadając na wszystkie Państwa pytania i realizując uzgodnienia związane z zamówieniami, a także wskazujemy optymalne rozwiązania dostosowane do danego zlecenia, Państwa potrzeb i możliwości.

  +48 12 413 52 02, + 48 12 413 22 01

  marengo@marengo.pl

Marengo

Adres: ul. Wieniawskiego 39, 31-436 Kraków

tel. +48 12 413 52 02, + 48 12 413 22 01

email: marengo@marengo.pl

godziny otwarcia: poniedziałek-piątek, godz. 9-17

Znajdź nas na:

Wszelkie prawa zastrzeżone © Marengo 2018
projekt i wykonanie Studio graficzne Kraków