Marengo - Agencja wsparcia biznesu

 

 

Nowe technologie

Zobacz

 

Firma Marengo działa od 20 lat na rynku reklamy gadżetowej. Realizujemy zamówienia klientów korporacyjnych i małych firm rodzinnych, agencji reklamowych i firm skali mikro.
Duże zainteresowanie zakupem artykułów reklamowych w sklepie internetowym skłoniło nas do uruchomienia takiej usługi.
Pod adresem www.marengo24.pl mogą Państwo znaleźć  24 godzinny serwis dzięki któremu mają Państwo dostęp do blisko 10 000 artykułów reklamowych, od drobiazgów w bardzo niskich cenach po artykuły o znacznej wartości.
Podane tu ceny adresowane są do indywidualnych odbiorców. W przypadku zainteresowania zakupem większej ilości artykułów reklamowych prosimy o kontakt z naszym biurem.
Także w przypadku dodatkowych pytań związanych z funkcjonowaniem sklepu i realizacją zamówień prosimy o kontakt na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tą drogą, w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00  odpowiadamy Państwu na przesłane pytania.

Wszystkie  oferowane artykuły są przystosowane do naniesienia nadruków reklamowych. Taką usługę także możemy zrealizować dla Państwa. Wymaga to jednak dodatkowych uzgodnień.  Projekty nadruków i wszelkie szczegóły związane z taką realizacją można uzgodnić za pośrednictwem poczty elektronicznej kontaktując się z nami na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Zapraszamy do naszego e-sklepu

www.marengo24.pl

 

 

 

Współpraca

 

Nasze usługi obejmują cały proces zamówienia – od projektu po logistykę. Takie działanie to zdecydowana oszczędność Państwa czasu i pieniędzy. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszystkich podwykonawców oraz kontrolujemy przebieg realizacji zleceń.

Zapewniamy odpowiednie wsparcie odpowiadając na wszystkie Państwa pytania i realizując uzgodnienia związane z zamówieniami, a także wskazujemy optymalne rozwiązania dostosowane do danego zlecenia, Państwa potrzeb i możliwości.

  +48 12 413 52 02, + 48 12 413 22 01

  marengo@marengo.pl


Wkłady do organizerów

Plecaki

Maskotki

Kubki

I wiele innych...

Przejdź do sklepu

Marengo

Adres: ul. Wieniawskiego 39, 31-436 Kraków

tel. +48 12 413 52 02, + 48 12 413 22 01

email: marengo@marengo.pl

godziny otwarcia: poniedziałek-piątek, godz. 9-17

Znajdź nas na:

Wszelkie prawa zastrzeżone © Marengo 2018
projekt i wykonanie Studio graficzne Kraków